אודות

מי אנחנו, נעים להכיר

אנו ב URB Cosmetics, שמים אותך (הלקוחה שלנו) במרכז, וכל המחלקות שלנו פועלות בצורה מוכוונת ישירות לטובתך האישית! החל מחיפוש המוצרים הטובים בשוק, דרך סיקור המוצר ע"י קוסמטיקאיות/ מאפרות מקצועיות, דרך תחזוקת האתר שלנו ושיפורים של האתר על מנת שיהיה נוח וקל לרכוש באתר. וכמובן לאחר הרכישה ליווי שלנו כאן במייל בוואצפ ובדף הפייסבוק, לתמוך לענות לשאלות לייעץ על שימוש נכון וטיפוח בריא. המחלקה הכי גדולה שלנו היא מחלקת היועצות המקצועיות שלנו, בנות איכותיות ומקסימות שעמלות יום יום ליצור לכן הדרכות, מאמרים, סיקורי מוצרים וייעוץ אישי לכל לקוחה שמבקשת.

הלקוחה במרכז

% 0
שביעות רצון!
5/5

כי היעד המרכזי שלנו הוא שאת תדעי להתאים לסוג עור שלך את הטיפול הכי נכון והכי מדוייק שיש, ללא הוצאות מיותרות על מוצרים לא מתאימים, ולהשגת תוצאות מקסימליות - ומכאן כמובן תגיע הגירסה הכי יפה ומטופחת שלך - מושלמת מתמיד.

הבלוג שלנו

בלוג המידע בתחום היופי - המרכז לטיפוח האישה. הבלוג האיכותי בישראל בתחום הקוסמטיקה, הטיפוח והיופי. כי המטרה שלנו לפני שאת רוכשת מוצרים, שתהיי בטוחה שאלו המוצרים הכי מתאימים לסוג העור שלך, לצורך שלך ולמקסימום יופי שאת רוצה להשיג לעצמך. הידע הוא כוח, ולדעת להתאים לעצמך את הטיפול הנכון בזמן הנכון עם המוצר הנכון, יחסכו לך זמן יקר והמון כסף. וכמובן תימנעי מגרימת נזק לעור שלך

הצוות המקצועי שלנו